Pekáč s mramorovým povrchem 33 cm Granit Diamond Line

Akce -19%

Velký pekáč se silnou stěnou, odolný vůči vysokým teplotám a vhodný pro použití na sporáku i v troubě. Díky dochucovací aroma poklici můžete podlévat pokrmy přímo v průběhu vaření či pečení.
Pekáč s mramorovým povrchem 33 cm Granit Diamond Line
BERLINGERHAUS BH-1460 Více

Výrobce: BERLINGERHAUSKód produktu: BH-1460 Doprava a platba

Produkt již není v nabídce

Pekáč Granit Diamond Line je velmi multifunkční díky možnosti používat jej v troubě i na jakémkoliv sporáku. Pevná konstrukce těla z tlakově litého hliníku, k němuž jsou v jednom kuse ulité také rukojeti, je prakticky nezdeformovatelná a odolá bez problému vysokým teplotám. Tento velký pekáč Granit můžete použít na jákemkoliv druhu sporáku anebo ho rovnou dát do trouby a to až do teploty 220°C. Hlavní výhodou je aroma poklice s otvorem uprostřed, díky které můžete pokrmy podlévat, aniž byste poklici museli při vaření sundávat.

3vrstvý povrch s mramorovým designem charakteristický svou dokonalou nepřilnavostí je také doménou nádobí řady Granit Diamond. Připravované pokrmy se nepřipalují a díky tomu se pekáč velmi snadno čistí. Zároveň je vhodný pro zdravé vaření s minimálním množstvím tuku nebo oleje. Vnitřní ani vnější vrstva neobsahují žádné škodliviny, výsledné pokrmy tak neztrácí svoje vitamíny.

Pekáč má konstrukci z litého hliníku, která vyniká vysokou stabilitou, pevností a perfektní tepelnou vodivostí. Nejen, že se rychle a rovnoměrně zahřeje po celém povrchu, velmi snadno také teplotu při vaření udržuje. Napomáhá tomu i sendvičové dno, které je navíc na vnější straně vybroušeno do kulata, takže můžete v pekáči vařit také na jakémkoliv sporáku i na indukci.
Aroma poklice z tvrzeného skla a nerezové oceli v kvalitě 18/10 dobře přilne k tělu. Integrovaný otvor přirozeně reguluje množství páry uvnitř nádoby.

- 3vrstvý nepřilnavý povrch s mramorovým designem zaručuje vynikající nepřilnavost
- zdravé vaření, pečení i zapékání s minimem tuku
- prakticky nezničitelná konstrukce z litého hliníku
- zesílený horní okraj pro lepší odolnost vůči nárazům
- Turbo indukční sendvičové dno pro maximální efektivitu vaření
- sklonerezová aroma poklice ze žáruvzdorného skla s dochucovacím víčkem
- nezničitelné rukojeti ulité v jednom kusu s pekáčem
- velmi vysoká teplotní odolnost
- vhodný na všechny druhy sporáků i do trouby (bez poklice 220°C, s poklicí 180°C)
- velmi snadná údržba díky nepřilnavému povrchu, stačí omýt vodou a houbičkou
- ideální pro každodenní vaření i pečení a zapékání v troubě

- rozměry: 33,5 x 25 x 9,8 cm
- objem: 3,8 litru
- trouba: 220°C
- myčka: ano
- indukce: ano
- sklokeramika: ano
- plyn: ano
- elektřina: ano
- poklice: ano, aroma
- kolekce: Granit Diamond Line
- značka: BerlingerHaus

Pekáč s mramorovým povrchem 33 cm Granit Diamond Line

Hledáte do domácnosti kvalitní pekáč, se kterým budete moci připravovat ty nejchutnější pokrmy? Pekáč od ověřeného výrobce BERLINGERHAUS vás v kuchyni nezklame! Připravovat v něm můžete různé druhy jídel, jako je například pečené maso, zeleninu, ryby nebo sladké pečivo. Jeho černá barva je univerzální a vyjímat se bude v každé kuchyni! Pekáč je praktickým kuchyňským nádobím, ve kterém můžete jednoduše přenést jídlo z trouby na stůl a přímo z něj servírovat.

Pekáč s mramorovým povrchem 33 cm Granit Diamond Line se skvěle hodní na pečení pokrmů

Jednou z největších výhod pekáče je, že vám ušetří spoustu času a energie. Nemusíte se trápit s vařením na plotně a dohlížením na pokrm, který se pomalu vaří. Stačí všechny suroviny vložit do pekáče a pak s ním rovnou do trouby. Kvalitní materiál, ze kterého je pekáč vyroben – mramor zajistí, že teplota bude v pekáči rozváděna rovnoměrně. Nádobí odolá vysokým teplotám a díky kvalitnímu materiálu je také snadno omyvatelný.